Keller Williams Rochester, MI - Kathleen Garden
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  4 ba
  600 KENWOOD, LaSalle, ON N9J 0C9

  Listing Courtesy Of: ROYAL LEPAGE BINDER REAL ESTATE - 640, ELLA OSMAN
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  2175 WYANDOTTE #410, Windsor, ON N8Y 5B9

  Listing Courtesy Of: REMO VALENTE REAL ESTATE (1990) LIMITED - 790, JANETTE CALANDRA
  I ri - 2 326 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (4d)
  ac
  0 Thendara, Independence Twp, MI 48348

  Listing Courtesy Of: Wilhelm & Associates, (248) 625-9500, Thomas Wilhelm
  I ri - 4 233 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2,1 ba
  metra katrorë
  ac
  23450 GRANDY, Clinton Twp, MI 48035

  Listing Courtesy Of: EXP Realty Rochester, (888) 501-7085, Daniel DeYonker
  I ri - 2 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3,1 ba
  metra katrorë
  ac
  6424 LAKE MEADOW, Waterford Twp, MI 48327

  Listing Courtesy Of: KVK Realty Group LLC, (248) 212-3333, Katrina Kamenetski
  I ri - 3 292 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (35d)
  4 bd
  2,1 ba
  metra katrorë
  ac
  785 LAGUNA, Wolverine Lake Vlg, MI 48390

  Listing Courtesy Of: Real Estate One-Milford, (248) 684-1065, Jim Mandeville
  I ri - 288 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  5 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  8376 North Oaks, Grand Blanc Twp, MI 48439

  Listing Courtesy Of: WJH Brokerage MI LLC, (248) 621-2895, Kelly Hayes
  I ri - 6 648 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2,1 ba
  metra katrorë
  ac
  24407 CALLAWAY, Macomb Twp, MI 48042

  Listing Courtesy Of: Realty Executives Home Towne, (586) 726-4600, Adriana Sarti
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  2,1 ba
  metra katrorë
  ac
  2256 FISCHER, Detroit, MI 48214

  Listing Courtesy Of: Brick and Stone Real Estate, (313) 770-3458, Mark Hoffman
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  1336 GRAM, Burton, MI 48529

  Listing Courtesy Of: KW Platinum, (586) 949-0200, Eric Lang
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Kathleen Garden
  Numri i licencës: 6501370547
  Kathleen Garden at Keller Williams Rochester, MI

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c6o6393hnaj1o2m20ucg.png
  Keller Williams Rochester, MI
  440 Main Street Rochester. MI 48307
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.